Başkan Bozkurt’tan “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlama mesajı”

featured
Başkan Bozkurt’tan “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlama mesajı”

Umut Partisi kurucu Genel Başkanı Abdulkadir Bozkurt “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Başkan Bozkurt mesajında;” Gazetecilerin çok zor şartlarda görevlerini yerine getirdiklerini ifade ederek açıklamalarda bulundu.
Bozkurt açıklamasında;“Gazetecilik; doğruluk, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi oldukça önemli değerleri bünyesinde barındıran özverili ve meşakatli bir meslektir.
Gazetecilerimiz çevrelerinde yaşanan olayları tarafsız bir şekilde halka aktarmakta ve halkımızın sesi olmaktadırlar.
Her türlü zorlu çalışma şartlarına rağmen mesai mefhumu gözetmeksizin görevlerini yapmaya çalışan gazetecilerimizin sosyal ve özlük haklarında yapılan iyileştirmeler gazetecilerimizin sorun ve sıkıntılarını bir nebze hafifletecek ve onlara destek olacaktır.
Siyasi ve bürokratların gazetecilerimizin sorun ve sıkıntılarını görmesi ve çözüm üretmesi demokrasimizin varlığı ve sürekliliği açısından belirleyici ve önemlidir.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm basın mensuplarımıza sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu bir yıl geçirmelerini diliyor; ebediyete inktikal eden değerli basın mensuplarını rahmetle anıyor, tüm fedakar gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en içten duygularımla kutluyorum.”dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
emoji-5
Emoji
0
emoji-6
Emoji
0
emoji-7
Emoji
Başkan Bozkurt’tan “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlama mesajı”

Abonelik

Gazeteİlke'ye destek ol.

Reklamsız haber okumanın keyfini çıkarın...

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Gazete İlke ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!