Bahçeli’den Kılıçdaroğlu’na: Tek bir evladımı al da ciğerinin kaç okka olduğunu göreyim

featured

GAZETEİLKE – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin haftalık grup toplantısında gündeme yönelik açıklamalarda bulundu.

Bahçeli’nin açıklamasından öne çıkanlar şöyle:

2023 YILI TURNUSOL KAĞIDI OLACAK: Hain proje elamanlarının iç yüzü birer birer deşifre olmaktadır. 2023 yılı bir turnusol kağıdı gibi her melaneti, her rezaleti açığa ve ortaya çıkaracaktır. Hatta bu süreç başlamıştır. 2023 seçimleri iftirayla iffet, iradeyle ihanet arasında geçecektir. 2023 seçimleri üniter milli devlete sadakat besleyen Türkiye sevdalılarıyla geleceklerini dağılmaya bağlayan federasyoncular arasındaki seçime sahne olacaktır. Türkiye’nin önünü kesmek, ayağına zincir vurmak, onca yapılanı yıkmak amacıyla faal halde olanlar, aynı kuyrukta sıraya girmişlerdir.

BUGÜNE KADAR NELERİ KONUŞTUNUZ: Zillet ittifakının siyasetsizliği ortadadır. Türkiye’ye bağlılıkları, Türk milletine mensubiyetleri ise komalıktır. 5 Ocak 2023’te 10’uncu toplantısını yapan bu kirli ve kriminal siyaset ittifakı yine aday belirleyememiştir. Yaklaşık 9,5 saat toplantı yapıp da cumhurbaşkanı adayını tespit edemeyen zillet partileri, bir bakıma iflas bayrağını çekmişlerdir. Ortak aday çıkarmak için Altılı Masa’daki parti başkanları görüşmelere başlayacaklarmış. Peki bugüne kadar neleri konuştunuz? 12 Şubat 2022’den bu tarafa toplanıp toplanıp dağılıyorlar, patırtı kütürtü çıkarmaktan başka bir şey yapmıyorlar.

ZİLLET İTTİFAKI BİR ALTERNATİF DEĞİLDİR: Karşımızda belirginleşen husumet cephesi kalabalık ve karanlıktır, seçime kadar her türlü provokasyonun sahnelenmesi muhtemeldir. CHP’sinden İP’ine, DEVA’sından Serok’una kadar hiçbir zillet partisinin Türkiye’ye hizmet gibi bir derdi, özlemi, gayesi, niyeti yoktur. Olmasını beklemek ise tamamiyle beyhudedir. Zillet ittifakı bir alternatif değildir. Zillet ittifakı hazır değildir. Zillet ittifakı yerli ve milli hiç değildir. Milletimiz bunların asıl yüzlerinin tamamıyla farkındadır.

BİR TERTİP DEVREYE ALINMAKTADIR: MHP ne zaman itibar ve iftira suikastlarına uğrasa an be an gözden kaçırılmak istenen bir tertip, bir tezgah, bir plan derhal devreye alınmaktadır. Bize yönelik saldırılarla aziz milletimizi hedef alan hazırlıklar, yakın benzerlikler taşımaktadır. Çünkü MHP, Türk milletinin son kalesi, son siperi, düşmana atılacak son kurşunudur. MHP’yi akıllarınca meşgul ettiklerini zannedip haklı ve tarihi mücadelesinde kuşkular uyandırmak isteyenler Türk milletinin kuyusunu kazmak isteyen işbirlikçilerdir. Olan biten ne varsa izliyoruz, takip ediyoruz.

CESEDİMİZİ ÇİĞNEMEDEN NASIL BAŞARACAKSINIZ: Londra tefecilerinden, New York bankerlerinden ilhamını alıp İngiliz muhitler Cemiyeti’nin günümüz ayağına talip olan DEVA’nın başındaki zat, anayasanın 60. maddesini tartışmaya açma cüreti göstermiştir. Selamsız sabahsız Babacan, anayasamızın 66. maddesini çağımızın gereği olarak kapsayıcı bir anlayışla ele almayı teklif etmiştir. “Türk devletine vatandaşlık bağıyla bağlı olan herkes Türk’tür, Türk ananın veya babanın çocuğu Türk’tür, hiçbir Türk vatana bağlılıkla bağdaşmayan hiçbir eylemde bulunmadıkça vatandaşlıktan çıkarılamaz.” DEVA’sı derdine kafi gelmeyen bu tulumba partisinin kurumsal iletişim başkanı da “Türklüğü çıkarıyor musunuz?” sorusuna “Doğru” yanıtını vermiştir. CHP’den tek bir itiraz gelmemiştir. İP’den tek bir tepki duyulmamıştır. DEVA’nın icazetli başkanını Türklüğün nesi ve neresi rahatsız etmektedir? Türklüğü anayasadan çıkarmayı cesedimizi çiğnemeden nasıl başaracaksınız?

AZGIN TEHİDE SEYİRCİ KALAMAYIZ: CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na danışmanlık yapan bir şahsın röportaj sırasında orada bulunan Türk bayrağını kaldırtması suçtur, cinayettir, al bayrağa adice bir hakarettir. Bunlar bayraksızdır, bunlar milliyetsizdir, bunlar cibiliyetsizdir. Allah muhafaza ellerine fırsat geçerse Türkiye’yi emperyalizmin kursağına teslim etmeleri kaçınılmazdır. Bu azgın tehdide seyirci kalamayız. Bu alçak teşebbüse sabır gösteremeyiz.

ADAYIMIZ BELLİ KARARIMIZ NET: Tek bir ülküdaşımı ezdirmeyeceğim, sonu ölüm de olsa surda gedik açtırmayacağız. Karın ağrısı çekenlere, bir cinayet üzerinden siyasi kurgu yapanlara tekrar haykırıyorum ki, adayımız belli kararımız nettir. Cumhurbaşkanı adayımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. MHP’yi suç örgütleriyle ilişkilendirenlerin son neferimize, son nefesimize, son damla kanımıza kadar karşısındayız. Açığımızı kollayan, ensemizde boza pişiren, bizi köşeye sıkıştırma amacımızı güden kim varsa bugüne kadar konuştu. Şimdi sıra bizdedir. Madem herkes sırasını savdı. Madem herkes eteğindeki taşları döktü. Şimdi söz sırası bizde.

CİNAYETİN GÖLGESİ MHP’YE DÜŞÜRÜLMEK İSTENDİ: Bilmediğimiz göle girmeyeceğimiz herkesin malumudur. 30 Aralık’taki kanlı saldırı gerçekleştikten sonra MHP’ye organize bir saldırı ivme alarak hız kazandı ve sürekli olarak kamçılanıp körüklendi. Tüm FETÖ’cüler algı operasyonları kanalıyla yeni bir kalkışma başlattılar. Cinayetin gölgesi birdenbire MHP’ye düşürülmek istendi. Bir iç hesaplaşmanın olduğu devamlı suretle gündemde tutuldu. Böyle zamanlar duygusal taşkınlığın akli melekeleri kilitlediği kaos ve kargaşa zamanlarıdır. Tedbir, sabır ve uyanıklık şarttır.

TEHLİKEYİ SEZDİK, HÜCUMU GÖRDÜK: İmam Şafi’ye sormuşlar ‘fitne zamanı hakkı tutanları nasıl anlarsınız?’ ‘düşman okunu takip ediniz, o sizi hak ehline götürür’ demiş. Biz de bu manevi öğüde riayet ederek düşman oklarını takip ettik. Tehlikeyi sezdik, hücumu gördük. MHP ve Ülkü Ocakları’yla en küçük bağı olması şöyle dursun, devamlı kundaklayıp kurutmaya çalışan etki ajanları, içimizden devşirilmiş siyaset artıkları, FETÖ’cüsünden PKK’lısından tüm şirret odakları bizi cinayetle aynı karede göstermek gibi vahim bir hataya ortak oldular. Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz. Unutmayacağız.

İSTİHBARAT FOSİLİ ÜMİTSİZ VAKA: Adına zafer denilen yenilmiş ve casusların şebekesine dönmüş marjinal bir partinin ümitsiz vakası ‘Hepimiz katilin kim olduğunu biliyoruz’ dedi. Bu istihbarat fosiline bildiğini sormak kusursuz şerefli Türk savcılarının ana görevi olduğunu buradan hatırlatmak hem çağrım hem de görevimdir. Şİmdi de parti binalarına yerli ve milli katil kim diyecek kadar küçüldüler. İtibar cellatlığını pusula yapan ve MHP’yi anılan saldırıyla irtibatlandırmak için binlerce FETÖ hesabı açıldı.

SEN İHANETE EL SALLAMIŞ BİR KİMLİKSİZSİN: Bak Sayın Kılıçdaroğlu, senin yanında yörende konuşlanan teröristlerle ülkücü Türk gençliğini sakın ola karıştırma. Bu gaflete kapılma. Sen her şeyinle zaten teslim olmuşsun. Sen ihanete el sallamış bir kimliksizsin. Azılı katillerin dümen suyuna çoktan girmişsin. Bizim aramızda senin bildiğin ve yakın mesafe içinde olduğun tek bir genç yoktur ve olmayacaktır. Suskunluğumuz asaletimizdendir. Bir lafa bakarız laf mı diye, bir de söyleyene bakarız adam mı diye. Edebimiz el vermez, edepsizlik edene. Kılıçdaroğlu… Şayet yüreğin varsa buraya gel. Tek bir evladımı al da senin ciğerinin kaç okka ettiğini göreyim.

TEŞVİK EDİCİ KIŞKIRTMALARA KAPALIYIZ: CHP’yi bilen bilir, Milliyetçi Hareket Partisini de bilen bilir. Elinde Ülkücü kanı olanlardan, Ülkücüye en ağır bühtan ve küfrü reva görenlerden ne duyacağımız ne de öğreneceğimiz bir şey vardır. Geçtiğimiz yıl siyasi cinayet iddiasında bulunan Kılıçdaroğlu, neleri bildiğini, kimlerin kulağına ne fısıldadığını, muhtemel istikrarsızlık sarmalında kendisine hangi görevin verildiğini açıklamak durumundadır. Kılıçdaroğlu’nun aklından 12 Eylül öncesinin tekrar vasat bulması geçiyorsa, bunun için baskı altındaysa diyeceğim odur ki, telkinlere ve teşvik edici kışkırtmalara kapalıyız; ancak vatanın, milletin ve devletin varlığı, birliği ve selameti için de hiçbir fedakârlıktan kaçınmayız. Milliyetçi Hareket Partisi’ni uyuşturucu çeteleriyle, kiralık tetikçilerle, torbacılarla, cinayet örgütleriyle, eşitlemeye, bir göstermeye, aynı kazana atmaya niyetlenmiş, buna heves etmiş kim varsa şerefsiz kere şerefsizdir. Bizim üzerimize kan sıçratmak, katil yaftası vurmak, sokağa çıkmamızı tahrik etmek, Türkiye’yi bir kavga iklimine çekmek için el ovuşturan kim varsa şerefsiz kere şerefsizdir. Milliyetçi-Ülkücü Hareket’e çirkefçe çamur atıp 2023 seçimlerini zillet ittifakının lehine dönüştürmek için ganimet avcılığına soyunanlar şerefsiz kere şerefsizdir. (HABER MERKEZİ)

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
emoji-5
Emoji
0
emoji-6
Emoji
0
emoji-7
Emoji
Bahçeli’den Kılıçdaroğlu’na: Tek bir evladımı al da ciğerinin kaç okka olduğunu göreyim

Abonelik

Gazeteİlke'ye destek ol.

Reklamsız haber okumanın keyfini çıkarın...

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Gazete İlke ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!